חיפוש
  • עופר וקנין

LET OUR E-GO GO , LET OUR ENERGY GO FLOW


לרובנו המושג הזה של אגו מייצג את סך כל חלקינו הפנימיים , אותם חלקים שהם תולדה של עברנו וההתנסויות השונות של חיינו .

אותם חלקים נסתרים מן העין ה''מושכים בחוטים '' של חיינו ומשפיעים על כל דבר שאנו עושים בחיינו .

אותם חלקים המצויים בחלק של התת מודע שלנו .

העבר שלנו הוא זה המייצג מגדיר אותנו בהווה ולרובנו גם בעתיד .

אך לא כך חייב להיות הדבר בעתיד !!!

אכן, העבר שלנו הוא החלק המשמעותי ביותר הקיים בנו כעת , הוא סך כל הוויתנו עד לרגע זה , אך האם נרצה שהוא על כל חלקיו ומכלוליו יגדירו את עתידנו ? האם עלינו לקבלו תמיד כמקשה אחת ?

כחלק מתהליך ההתפתחות המתמשך שאני עובר מזה מספר שנים למדתי את המשפט הבא : WHERE YOUR FOCOUS GO YOUR ENERGY FLOW ֱֱ והמשפט הזה עבורי ממצא את מהות ההתפתחות האישית של כל אחד מאיתנו .

יכולתנו להביא עצמנו למצב בוא אנו מודעים למחשבותנו ודרך השפעתם על חיינו .והיכולת שלנו לשלוט ולנתב את מחשבותנו על פי בחירה .

בכולנו קיימת מה שאנו מכנים תוכנת ההפעלה :

דהיינו , המחשבות שלנו הן אלו היוצרות בנו את העולם הרגשי לכל סיטואציה וסיטואציה , ובצל הרגשות הללו אנו פועלים ויוצרים ומקיימים פעולות ולפעולות אלו המתקיימות בצילן של אותן רגשות יש תוצאות ותוצאות אלו מחוללות בנו את מחשבותנו לנוכח תוצאותנו , ביצוענו , יכולותנו וכו'. זוהי גם שעתן הגדולה של אותם ''חלקים פנימיים'' \ שדונים וכו' להגיב על ביצועינו ויכולותנו .

אני מבקש גם להסב את תשומת ליבכם שעוד קודם לתוכנת ההפעלה מתקיים תהליך מופלא נוסף שמשפיע תהליך יצירתן של המחשבות אצלנו והוא תהליך הנקרא STATE OF MIND - הלך רוח בעברית .

בתהליך זה , ( MONITOR AND SAVE STATE OF MIND ׂ ) ביכולתנו להיות מודעים לרמת האנרגיה שלנו , (''חיובית'' \''שלילית'') לשמרה ובמידת הצורך לשנותה כך שנשמור על רמת אנרגיה ''חיובית'' היא זו המאפשרת לנו להשפיע ו''לשלוט ביצירת המחשבות שלנו שמשפיעות על הרגשות שלנו שמשפיעות על הפעולות שלנו שמשפיעות התוצאות שלנו שמשפיעות על מחשבות שלנו וחוזר חלילה .

אנשים מודעים , מכירים את נושא הSWITCH , דהיינו תהליך שבו אני מודע לרמה אנרגטית ''שלילית'' שלי וביכולתי לשנות זאת ע'' מס' תרגילים פשוטים . נושא זה הינו מורכב ושווה פוסט בנפרד ואפילו סדנא שאני מתכוון להעביר בקרוב . לעניינו, דווקא אותם חלקים פנימיים, להם אנו נחשפים בשלבים מתקדמים בחיינו :(השופט , הילד הפנימי , יועץ התדמית ועוד) אותם חלקים אלו הם המשפיעים מאוד על עולם המחשבות שלנו מטרותנו והדרך בה אנו מתקשרים עם הסביבה שלנו ., התהליך המתקיים בקרב קהילת השליחות, מעבר לפריצה התודעתית שיש עולם שלם של ''מקורות מידע'' נוספים שבהם אנו יכולים להסתייע בחיינו , הרי שהוא מאפשר לנו לראשונה אולי , גישה לעולם התת מודע שלנו ולעבודה על החלקים הפנימיים שלנו ,(עבודת חלקים או באמצעות תהליך ה-TIME LINE -INNER CHILD,שפיתחתי) ולהגדיר להם לראשונה תפקיד חדש בחיינו .

כולנו חווים מעין תחושה מדהימה בכל פעם בו אנו נמצאים בקרב הקהילה , בעשיה שלנו אחד למען השני , בתרומה שלנו אחד כלפי השני , בשיתוף שלנו אחד עם השני .

בעשייתנו זו הרי שאנו מצליחים לא פעם להתעלות מעל האגו שלנו ולפעול במצוות ה''מקורות'' שלנו למען מימוש שליחותנו .

ובעשייתנו זו בשרות אותה ''שליחות'' אישית אזי אנו חשים באותו FLOW , דהינו אותו רגש עילאי של אושר ,אהבה ורגש חיובי שלא ניתן להסבירו במילים.

המשך התפתחותה של הקהילה ושל אנשיה באמת מיוחדים , תלויה לא פחות ביכולתנו להתמיר את חלקינו הפנימיים למצב בו ההשפעה שלהם על חיינו תהיה עד כמה שניתן קטנה ,

עלינו להבין שיש מקום לכולם בקהילה להביא עצמם לידי ביטוי בקהילה ומעבר לה . יש מקום לכולם לתרום בדרכם המיוחדת וליזום פרוייקטים ועשייה למען האחרים בקהילה. אין הכוונה ליצור היררכיה אנושית שתגדיר את העשיה כי אם יצירת אווירה ''בה הפוקוס איננו על האגו שלנו , אלא על ''העשיה השליחותית'' שלנו . אם נהייה מכוונים בעשייה זו הרי שאותה תחושה של FLOW תהפוך לחלק יותר ויותר משמעותי בחיינו ותהייה לה השפעה גדולה על כלל הסובב אותנו .

בקיצור LET OUR E-GO GO , LET OUR ENERGY GO FLOW

לחיי הפסגות הבאות שבדרך


7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול